Аукціон — Лот № 990

Аукціон завершено
Сертифікат на 4 уроки з вокалу в академії мистецтв Наталії Валевської

Сертифікат на 4 уроки з вокалу в академії мистецтв Наталії Валевської

Наталія Валевська запрошує до своєї академії! Якщо ви мрієте навчитися професійно співати, новий лот від артистки саме для вас - сертифікат на 4 уроки вокалу в академії мистецтв «Muza Production» Наталії Валевської. Тривалість кожного заняття - 45 хвилин. Не проґавте унікальний шанс попрацювати з кращими педагогами і на крок наблизитися до великої сцени.

На уроках з вокалу будуть розкриті теоретичні питання співу. Ви отримаєте професійні поради і роз’яснення з базових основ співу: правильне дихання, артикуляція, резонатори. Ви навчитеся співати будь-які ноти (як високі, так і низькі) вільно, без затиску. Завдяки унікальним вправам з вокалу, знайдете свій справжній, індивідуальний тембр.

«Muza Production» - це унікальна академія мистецтв, яку заснувала популярна українська співачка Наталія Валевська. Учні академії виступають на телевізійних шоу, беруть участь у міжнародних конкурсах і мають можливість познайомитися із зірками українського шоу-бізнесу. 

Поточна ціна: 3300 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634