Аукціон — Лот № 993

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Сукня від Ані Лорак з кліпу «Сумасшедшая»

Сукня від Ані Лорак з кліпу «Сумасшедшая»

Унікальний лот від Ані Лорак! Сукня, в якій співачка знімалася в кліпі на пісню «Сумасшедшая». Неймовірно елегантна, довга сукня з вирізом підкреслить достоїнства фігури її власниці і викличе справжній фурор на новорічній вечірці. Повірте, всі погляди будуть прикуті до Вас. Відчуйте себе зіркою!

І пам'ятайте про головну мету нашого проекту: всі кошти, виручені за лоти, ми направляємо на купівлю сучасного апарату УЗД для відділення новонароджених та недоношених дітей НДІ ПАГ. Ми вже близькі до мети! Приєднуйтесь і давайте творити добро разом!

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634