Аукціон — Лот № 997

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Лялька від Ірини Білик

Лялька від Ірини Білик

Для нашого аукціону Ірина Білик передала м’яку ляльку, створену спеціально для неї шанувальниками. Лялька дуже схожа на саму співачку, і навіть її вбрання нагадує один з костюмів Ірини. Сама Ірина Білик каже, що ця лялечка довгий час була її талісманом, і обов'язково принесе удачу своєму наступному власникові.

Головна мета нашого аукціону - купівля нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ" - вже близько! Давайте допоможемо здійсненню такої важливої ​​місії допомоги дітям. Адже творити добро - легко!

Поточна ціна: 1500 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634