Аукціон — Лот № 34

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Курс "Телеведучий" від "Інтершколи"

Курс "Телеведучий" від "Інтершколи"

Телеведучий, безумовно, найбільш впізнавана телевізійна професія. Ведучі готують і проводять випуски новин, ток-шоу, розважальні та інформаційно-аналітичні програми. Але робота в кадрі - лише невелика частина обов'язків телеведучого. Потрібно визначити тему програми, запросити гостей, познайомитися з ними, написати або відредагувати під себе написаний журналістом чи сценаристом текст.

Під час прямого ефіру необхідно швидко реагувати на нову інформацію, на команди режисера і непередбачені ситуації, вміти спрямувати розмову в потрібне русло і при цьому ні на секунду не забувати, що на тебе спрямована камера.

Поточна ціна: 12000 грн.
Початкова ціна: 12000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634