Аукціон — Лот № 788

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Майка з автографами всіх гравців збірної України з баскетболу

Майка з автографами всіх гравців збірної України з баскетболу

До благодійного аукціону приєдналися і зірки українського баскетболу. Гравець однієї з найпрестижніших спортивних ліг у світі - Національної баскетбольної асоціації - Святослав Михайлюк та чемпіон України Олександр Кобець напередодні матчу національної збірної за вихід на Чемпіонат світу вирішили зробити добру справу. У студії «Ранок з Інтером» спортсмени виставили на аукціон майку збірної України з баскетболу з автографами всіх гравців команди!

Унікальний лот стане відмінним подарунком для справжнього баскетбольного вболівальника.

 

Поточна ціна: 3400 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634