Аукціон — Лот № 806

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Рукавички з автографом легенди боксу Евандера Холіфілда

Рукавички з автографом легенди боксу Евандера Холіфілда

Вперше в історії у Києві пройшов 56-й конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC)!

До столиці України завітали зірки світового боксу: Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд, Ерік Моралес та багато інших. Всього прибуло близько 700 учасників конвенції зі 160 країн світу. Серед них - діючі чемпіони, справжні легенди минулого, президенти федерацій країн-членів WBC, рефері, а також спортивні менеджери. На тиждень Київ став столицею світового боксу.

До вашої уваги - унікальний лот від справжньої легенди Евандера «Real Deal» Холіфілда. Він є єдиним в історії професійного боксу чотириразовим чемпіоном світу у суперважкій вазі. Боксер, якому вдалося завоювати звання абсолютного чемпіона світу у двох вагових категоріях, ексклюзивно для благодійного аукціону «Інтер-дітям» передав рукавички зі своїм автографом!

Приєднуйтесь до благодійного аукціону і станьте володарем унікального лоту вже зараз. Кошти від продажу підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку у дитячому відділенні Національного інституту раку.

Поточна ціна: 25700 грн.
Початкова ціна: 25000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634