Аукціон — Лот № 827

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Переможна форма четвертої ракетки світу Еліни Світоліної

Переможна форма четвертої ракетки світу Еліни Світоліної

Найсильніша тенісистка України, четверта ракетка світу Еліна Світоліна виграла підсумковий турнір WTA! Вона стала першою українкою в історії, яка здобула цей трофей. Сьогодні про неї говорить весь світ. Ексклюзивно для благодійного аукціону зірка спорту надала унікальний лот - форму, в якій вона здобула історичну перемогу українського тенісу: плаття, козирок і два напульсники! Стати володарем ексклюзивного лота можна прямо зараз. Ця екіпіровка, без сумніву, принесе Вам удачу, переможний настрій і щодня надихатиме на нові звершення.

Поточна ціна: 10100 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634