Аукціон — Лот № 827

Аукціон завершено
Переможна форма четвертої ракетки світу Еліни Світоліної

Переможна форма четвертої ракетки світу Еліни Світоліної

Найсильніша тенісистка України, четверта ракетка світу Еліна Світоліна виграла підсумковий турнір WTA! Вона стала першою українкою в історії, яка здобула цей трофей. Сьогодні про неї говорить весь світ. Ексклюзивно для благодійного аукціону зірка спорту надала унікальний лот - форму, в якій вона здобула історичну перемогу українського тенісу: плаття, козирок і два напульсники! Стати володарем ексклюзивного лота можна прямо зараз. Ця екіпіровка, без сумніву, принесе Вам удачу, переможний настрій і щодня надихатиме на нові звершення.

Поточна ціна: 10100 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634