Аукціон — Лот № 843

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Святкові сукні для мами і дочки від співачки Гайтани

Святкові сукні для мами і дочки від співачки Гайтани

Різдвяні свята і новорічні дива вже позаду. Але це зовсім не означає, що на найказковіший час доведеться чекати ще цілий рік. Дарувати радість людям, робити добрі справи і творити дива можна кожен день!

Так, українська співачка Гайтана разом зі своєю чарівною донькою вирішили влаштувати власне диво, щоб допомогти хворим дітям.

Ексклюзивно для нашого благодійного аукціону зіркова мама з маленькою Сапфір-Ніколь придумали унікальний лот - святкові білосніжні сукні для мами з донькою! Дизайнерські вбрання були пошиті на замовлення спеціально для аукціону «Інтер-дітям». Аби презентувати свій неймовірної краси лот, співачка разом з дочкою знялися у різдвяній родинній фотосесії. На казкових знімках Гайтана позує з Сапфір-Ніколь в однакових білих сукнях.

Цей лот - колаборація трьох професіоналів своєї справи: співачки Гайтани, фотографа Яни Теплової і дизайнера Анастасії Фуксової. Він стане ідеальним подарунком на новорічні свята для мами з донькою. 

Розмір сукні Гайтани - М-L. Вбрання Сапфір-Ніколь - 86 розміру. 

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634