Аукціон — Лот № 914

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Картина «Ангел велосипедиста» від Георгія Делієва

Картина «Ангел велосипедиста» від Георгія Делієва

Картина «Ангел велосипедиста» від Георгія Делієва
Картина «Ангел велосипедиста» від Георгія Делієва

Талановита людина талановита у всьому. І що б вона не робила, відбиток її таланту буде видно у кожній роботі. Саме так можна описати геній ідейного натхненника Театру «Маски» і народного артиста України Георгія Делієва. Почавши з архітектури і клоунади, продовживши режисурою і кіно, він поступово добрався до музики і живопису.

Сьогодні артист успішно проводить безліч персональних виставок. Його роботи давно стали окрасою колекцій українських, західних та американських поціновувачів сучасного мистецтва.

Одну зі своїх улюблених картин, написану маслом, Георгій Делієв вирішив виставити на благодійний аукціон «Інтер-дітям». Це полотно з символічною назвою «Ангел велосипедиста». Ця картина принесе удачу новому власнику, вбереже ваш будинок від всіх негараздів і допоможе врятувати дитячі життя!

90х70. Картон, масло. 2007 р.

 

Поточна ціна: 30600 грн.
Початкова ціна: 30000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634