Благотворительный фонд «Интер - детям»

Благодійний фонд «Інтер – дітям» вже сьомий рік поспіль збирає кошти на придбання життєво необхідного обладнання для дитячих лікарень. Завдяки глядачам «Інтера», друзям, партнерам телеканалу, а також всім небайдужим людям з 2014 року врятовано вже сотні детячих життів.

На даний момент фонд «Інтер - дітям» завершив збір коштів для придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділення Інституту Амосова.

Всі бажаючі можуть зробити благодійний внесок, взяти участь у акції «Одна гривня від кожного з нас – це багато. Разом ми можемо рятувати дитячі життя» чи взяти участь у благодійному онлайн-аукционі. Всі зібрані кошти підуть на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер – дітям» – майданчик для добрих справ, що вже став міжнародним: свої лоти на аукціон виставляють світові та українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, купують обладнання для дитячих лікарень. Щоб викупити лот, необхідно вибрати лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Участь в акції «Одна гривня від кожного з нас» дозволить щодня перераховувати до фонду «Інтер – дітям» 1 гривню.

Помощь

Благодійна організація «Інтер»-Дітям» Філіал АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПОУ 38062634

Реквізити для перерахування коштів з-за кордону в доларах США та євро доступні тут