Благодійний фонд «Інтер - дітям»

Благодійний фонд «Інтер - дітям» вже п'ятий рік поспіль збирає кошти на покупку життєво важливого обладнання для дитячих лікарень. Завдяки глядачам «Інтера», друзям, партнерам телеканалу, а також всім небайдужим людям з 2014 року врятовані вже сотні дитячих життів.

На даний момент фонд «Інтер - дітям» проводить збір коштів для придбання нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", вартістю 1 мільйон гривень.

Для цього можна приєднатися до акції «Одна гривня від кожного з нас - це багато. Разом ми можемо рятувати дитячі життя », взяти участь в нашому благодійному онлайн-аукціоні або зробити благодійний внесок.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634