Новини

УЧАСНИКИ АУКЦІОНУ «ІНТЕР - ДІТЯМ» ПОБУВАЛИ НА ЗЙОМКАХ КЛІПУ ІРИНИ ФЕДИШИН

УЧАСНИКИ АУКЦІОНУ «ІНТЕР - ДІТЯМ» ПОБУВАЛИ НА ЗЙОМКАХ КЛІПУ ІРИНИ ФЕДИШИН

18 листопада 2020, 18:19

Познайомитися особисто з улюбленим артистом - мрія будь-якого шанувальника. Учасникам благодійного аукціону «Інтер - дітям» Роману і Насті вдалося не просто зустрітися і поспілкуватися з відомою співачкою Іриною Федишин, але і побувати на знімальному майданчику її нового кліпу на пісню «Обійми мене». Все це завдяки унікальному лоту від зірки, який вони викупили на нашому сайті.

Зйомки нового кліпу Ірини Федишин проходили у Львові. «Ми вирішили цього разу знімати в рідному місті, - розповідає артистка. - Відео має вийти дуже романтичним».

Робота над кліпом «Обійми мене» тривала майже 18 годин! Співачка літала на повітряній кулі, каталася на ретроавтомобілі і, незважаючи на прохолодну погоду, знімалася на вулиці в легкому платті. А все заради того, щоб розповісти в новому відео зворушливу історію справжнього кохання, в якій трапляються випробування і непорозуміння. За всіма етапами творчого процесу спостерігали учасники аукціону «Інтер - дітям» - Роман Сухай і його сестра Настя Умриш. Вони впевнені: цей досвід запам'ятається їм на все життя.

«Емоції просто неймовірні, - поділився пізніше враженнями Роман. - Повітряна куля, ретроавтомобілі, знімальний процес - все було дуже захоплююче! З нетерпінням чекаю виходу цього кліпу в ефір!»

Ірина Федишин - постійна учасниця благодійного аукціону «Інтер - дітям». На нашому сайті є ще два лоти від співачки: авторська футболка з її автографом і ексклюзивна лялька.

Пам’ятайте: купуючи один з лотів на аукціоні «Інтер - дітям», ви не тільки купуєте унікальний подарунок для себе або близької людини, але і берете участь у великій і важливій справі. Всі зібрані на аукціоні кошти підуть на купівлю сучасної системи MultiFiltrate для Центру дитячої токсикології, інтенсивної та еферентної терапії «ОХМАТДИТу». Це обладнання ще називають штучною ниркою. Воно допомагає дітям з гострими отруєннями та інфекціями пережити найбільш критичний період, коли нирки не справляються з виведенням токсинів. Крім того, апарат дозволить робити гемодіаліз дітям з малою вагою, серцевою недостатністю і нестабільними показниками кров'яного тиску. Робити добро легко - приєднуйтесь! Разом ми дійсно можемо рятувати дитячі життя!

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634