Аукціон — Лот № 809

Аукціон завершено
Боксерські рукавички з автографом Шона Портера

Боксерські рукавички з автографом Шона Портера

Завдяки 56-му конгресу WBC, який вперше пройшов в Україні, Київ став столицею світового боксу! Для благодійного аукціону "Інтер-дітям" підписали рукавички такі легенди, як Холіфілд, Льюїс, брати Клички. До них також приєднався чемпіон світу у напівсередній вазі (IBF, 2013-2014; WBC, 2018 Н.В.) - Шон Портер!

Станьте володарем рукавичок з ексклюзивним автографом американського боксера вже зараз. Приєднуйтесь!

Поточна ціна: 5100 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634