.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 805

Аукціон завершено
Рукавички з автографом легенди боксу Леннокса Льюїса

Рукавички з автографом легенди боксу Леннокса Льюїса

Вперше в історії у Києві відбувся 56-й конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC)!

До столиці України завітали зірки світового боксу: Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд, Ерік Моралес та багато інших. Всього прибуло близько 700 учасників конвенції зі 160 країн світу. Серед них - діючі чемпіони, справжні легенди минулого, президенти федерацій країн-членів WBC, рефері, а також спортивні менеджери. На тиждень Київ став столицею світового боксу.

Ексклюзивно для благодійного аукціону «Інтер-дітям» - лот від абсолютного чемпіона світу у важкій вазі (1999), який переміг самого Віталія Кличка у поєдинку, що увійшов в історію боксу під назвою «Битва Титанів». Рукавички з автографом справжньої легенди - Леннокса Льюїса! 

Приєднуйтесь до благодійного аукціону і станьте володарем унікального лоту вже зараз. Кошти від продажу підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку у дитячому відділенні Національного інституту раку.

Поточна ціна: 25100 грн.
Початкова ціна: 25000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634