Новини

Рукавички з автографами зірок світового боксу

Рукавички з автографами зірок світового боксу

4 жовтня 2018, 14:00

Вперше в історії в Україні відбувся 56-й конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC). Завдяки цій важливій спортивній події, з 30 вересня по 5 жовтня Київ став столицею світового боксу. Конгрес зібрав понад 700 учасників зі 160 країн світу. Серед них - легендарні боксери, промоутери і судді.

Гостями конгресу стали колишні і діючі чемпіони світу: Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд, Володимир і Віталій Клички, Олександр Усик, Шон Портер і багато інших.

Зірки світового боксу приєдналися до благодійного аукціону «Інтер - дітям». Стати власниками ексклюзивних сувенірів від Леннокса Льюїса, Евандера Холіфілда і Шона Портера тепер може кожен бажаючий! Також нові лоти запропонували брати Клички, що потрапили до Книги рекордів Гіннеса як брати-чемпіони з боксу, які на двох провели найбільшу кількість боїв. Боксерські рукавички з автографами спортсменів вже зараз можна викупити на сайті deti.inter.ua. Як і рукавички з автографом кращого боксера світу незалежно від вагової категорії Василя Ломаченка і боксерські рукавички, футболку і фото з автографом абсолютного чемпіона світу у першій важкій вазі Олександра Усика. Не пропустіть шанс стати володарями унікальних сувенірів від справжніх спортивних легенд! Всі отримані кошти підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку у дитячому відділенні Національного інституту раку.

 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634