.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1111

Аукціон завершено
Метеорит Алетай з зображенням Христа і ангелів

Метеорит Алетай з зображенням Христа і ангелів

Метеорит Алетай з зображенням Христа та ангелів передала на аукціон «Інтер-дітям» Ганна Дзвоник. Ексклюзивна прикраса знаходиться на підставці.

Знайдений у провінції Китаю 1898 р. Метеорит налічує понад мільйон років і вважається одним із найстаріших небесних тіл, що будь-коли падали на Землю. Його унікальність в тому, що він на 85% складається із заліза, оскільки більшість метеоритів, що впали на Землю – кам'яні. «Гравер зобразив на ньому лики святих. Людям, які куплять метеорит, я хочу побажати процвітання та удачі. Нехай служить їм оберегом!», – написала Ганна у супровідному листі.

Поточна ціна: 15000 грн.
Початкова ціна: 15000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634