.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1095

Аукціон завершено
Керамічний свічник "Ангел-охоронець"

Керамічний свічник "Ангел-охоронець"

Скульптор Світлана Гібаленко створила свічник, який допоможе зібратися з думками у скрутну хвилину. Світлана займається скульптурою понад 10 років, до того була художником-оформлювачем.

Автор зазначає, що її скульптури стають реальністю. Наприклад, Світлана створила серію скульптур дітей, і в сім'ї Гібаленків народилися двійнята. Скульптура казкового будиночка спричинила появу власного будинку сім'ї. Можливо, скульптура-свічник «Ангел-охоронець» також подарує спокій та впевненість у непростій ситуації.

Висота керамічної статуетки - близько 40 см.

Поточна ціна: 1800 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634