Аукціон — Лот № 1059

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Картина Семена Кисельова «Нікола Тесла»

Картина Семена Кисельова «Нікола Тесла»

Семен Кисельов - молодий український художник. Він заснував власну арт-студію, на базі якої творить свої картини. Семена надихають класичні і екстраординарні зразки культурного і творчого доробку людської цивілізації.

А головним джерелом натхнення художника при створенні лімітованої серії картин «Icons» стали видатні особистості свого часу. Такою особистістю, безумовно, є винахідник Нікола Тесла. Саме йому присвячена дана картина, яку Семен Кисельов передав для нашого аукціону.

Картина виконана на полотні, має Сертифікат автентичності. Надається з потрібними елементами кріплення, не потребує рами.

Картина стане неймовірним подарунком собі або комусь близькому. Вона прикрасить і збагатить будь-який інтер’єр. Але головне: ставши власником даного лоту, ви зробите неоціненний внесок у шляхетну справу допомоги дітям, адже всі кошти, виручені на аукціоні, ми спрямовуємо на купівлю нового апарату для гемодіалізу в Центр дитячої токсикології «ОХМАТДИТ». Погодьтеся - немає нічого дорожчого, ніж врятоване дитяче життя. Приєднуйтесь до нашого аукціону! Давайте творити добро разом!

 

Розмір картини 53 см Х 31 см

Поточна ціна: 75000 грн.
Початкова ціна: 75000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634