.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1059

Аукціон завершено
Картина Семена Кисельова «Нікола Тесла»

Картина Семена Кисельова «Нікола Тесла»

Семен Кисельов - молодий український художник. Він заснував власну арт-студію, на базі якої творить свої картини. Семена надихають класичні і екстраординарні зразки культурного і творчого доробку людської цивілізації.

А головним джерелом натхнення художника при створенні лімітованої серії картин «Icons» стали видатні особистості свого часу. Такою особистістю, безумовно, є винахідник Нікола Тесла. Саме йому присвячена дана картина, яку Семен Кисельов передав для нашого аукціону.

Картина виконана на полотні, має Сертифікат автентичності. Надається з потрібними елементами кріплення, не потребує рами.

Картина стане неймовірним подарунком собі або комусь близькому. Вона прикрасить і збагатить будь-який інтер’єр. Але головне: ставши власником даного лоту, ви зробите неоціненний внесок у шляхетну справу допомоги дітям, адже всі кошти, виручені на аукціоні, ми спрямовуємо на придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова. Погодьтеся - немає нічого дорожчого, ніж врятоване дитяче життя. Приєднуйтесь до нашого аукціону! Давайте творити добро разом!

 

Розмір картини 53 см Х 31 см

Поточна ціна: 75000 грн.
Початкова ціна: 75000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634