.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1094

Аукціон завершено
Запись песни вместе с Лилу45

Запись песни вместе с Лилу45

Запись песни вместе с Лилу45
Запись песни вместе с Лилу45

Её музыкальная карьера стартовала менее года тому, а её уже называют главным открытием современного украинского шоу-бизнеса. Каверы молодой певицы Лилу45 на известные хиты Виктора Цоя и Земфиры набирают миллионы просмотров в сети. Она экспериментирует с музыкальными стилями, исполняет рок, инди и электронную музыку. Лилу45 покорила слушателей непохожей на других манерой исполнения.

Лилу45 дает участникам аукциона «Интер-детям» возможность создания песни в её студии.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634