.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 932

Аукціон завершено
Стажування у Valikhnovski Surgery Institute під керівництвом Ростислава Валіхновського

Стажування у Valikhnovski Surgery Institute під керівництвом Ростислава Валіхновського

Засновник та керівник Інституту хірургії Valikhnovski Surgery Institute Ростислав Валіхновський запрошує на стажування! Заслужений лікар України, видатний український пластичний і реконструктивний хірург з більш ніж 20-річним досвідом роботи ексклюзивно для благодійного аукціону «Інтер - дітям» запропонував унікальний лот – двотижневе стажування у команді висококваліфікованих дипломованих фахівців, які мають міжнародні сертифікати та пройшли наукову і клінічну практику у провідних медичних центрах світу.

 

За 14 днів під особистим наглядом керівника Інституту хірургії Ростислава Валіхновського ви зможете опанувати теоретичні та практичні навички у сфері пластичної та реконструктивної хірургії. Ви також отримуєте спеціальний сертифікат з проходження стажування.

 

Valikhnovski Surgery Institute – провідна хірургічна установа України, заснована у Києві у 1998 році. Головні напрямки діяльності – загальна, невідкладна, реконструктивна, пластична, щелепно-лицьова, онкологічна, ендокринна хірургія для дорослих і дітей, реанімація, оперативна урологія і гінекологія, хірургія травми та хірургія ожиріння. Приєднуйтеся!

 

Даний лот передбачає стажування для 1 студента медичного навчального закладу.

Поточна ціна: 12900 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634