.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1081

Аукціон завершено
Подарунковий набір для дівчинки від Наталії Донцової

Подарунковий набір для дівчинки від Наталії Донцової

Якщо ви не встигли купити подарунок на свята для доньки, племінниці, хрещениці, або просто хочете принести радість комусь близькому - цей лот для вас!

Майстриня Наталія Донцова після важкої хвороби втратила здатність ходити. Але все ж знайшла в собі сили жити далі: заочно здобула дві вищі освіти і опанувала непростим мистецтвом квіллінгу. У техніці квіллінг можна прикрашати листівки та альбоми, а також створювати цілі картини або навіть об'ємні фігурки. Для учасників нашого аукціону Наталя створила чарівну коробочку, в якій ви знайдете: пов’язку для волосся з квітами з фоамірану, резинки (2 шт.) та заколки (2 шт.) для волосся з фоамірану, а також листівку і сніжинку, виконану в техніці квіллінг.

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634