.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1012

Аукціон завершено
Майстер-клас з постановкою голосу від Володимира Гришка

Майстер-клас з постановкою голосу від Володимира Гришка

На честь Дня Святого Миколая Володимир Гришко проведе безкоштовне прослуховування в Академії мистецтв у Харкові*. А бажаючі цього дня отримати також майстер-клас від маестро прямо зараз можуть стати власниками сертифікату**.

Ім'я Володимира Гришка відомо далеко за межами України. Більше 10 років він виконував соло в Метрополітен-опері в Нью-Йорку і в Маріїнському театрі. Він співав у дуетах з Монсеррат Кабальє, Демісом Руссосом і Ріккі е Повері. Зовсім нещодавно співак повернувся з концертного туру Китаєм і Європою.

2018 року Володимир відкрив Академію мистецтв у Харкові, де викладають вокал, допомагають виявити у дітей таланти і правильно їх розвивати, підтримують просування в шоу-бізнесі талановитих дітей.

Пам'ятайте: всі виручені на аукціоні кошти будуть спрямовані на придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова. Давайте творити добро разом!

 

*Академія мистецтв знаходиться в Харкові на вул. Сумській, 25 (праве крило оперного театру).

**На аукціон виставлено 5 сертифікатів.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634