.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1077

Аукціон завершено
Боксерські рукавички з автографом Владислава Сіренка

Боксерські рукавички з автографом Владислава Сіренка

Боксерські рукавички з автографом Владислава Сіренка
Боксерські рукавички з автографом Владислава Сіренка

Фантастичний лот для справжніх любителів боксу! Всі ми із завмиранням серця дивилися напружений недільний бій між Владиславом Сіренком і Костянтином Довбищенком. Тоді в результаті 10-раундової дуелі Владислав Сіренко переміг суперника одноголосним рішенням суддів. Переможець поєдинку отримав пояс WBC Asia.

А для нашого аукціону Владислав передав боксерські рукавички, в яких провів цей бій і здобув перемогу! Ці рукавички з автографом майбутньої зірки українського боксу стануть неймовірним подарунком і талісманом для любителя цього виду спорту. Поспішайте! Швидше робіть ставку і ставайте власником лота.

Пам'ятайте: учасники нашого аукціону є також частиною великої і шляхетної справи допомоги дітям. Адже всі кошти, зібрані на аукціоні, ми спрямовуємо на придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова. Давайте творити добро разом!

Поточна ціна: 3500 грн.
Початкова ціна: 3500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634