Аукціон — Лот № 1054

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Світшот, кепка і еко-сумка від Дімаша Кудайбергена

Світшот, кепка і еко-сумка від Дімаша Кудайбергена

Його називають «Космічний хлопчик» і «Найкращий голос планети». Він - володар фантастичного діапазону в 6 октав. Дімаш Кудайберген - улюбленець багатомільйонної аудиторії, всесвітньо відомий казахський виконавець, композитор і мульти-інструменталіст. У нього більше ста тільки офіційних фан-клубів! Серед його шанувальників світові знаменитості Дрю Беррімор, Джекі Чан і Арнольд Шварценеггер. Дімаш збирає багатотисячні стадіони - квитки на його виступи розкуповуються практично блискавично.

Не так давно в Києві відбувся перший і єдиний сольний концерт виконавця. І для нашого аукціону Дімаш передав унікальний лот - брендовані світшот, кепку і еко-сумку.

Затишний і модний світшот* стане незабутнім подарунком собі або комусь з близьких. До світшота ідеально пасуватиме кепка - також з ініціалами улюбленого артиста. А еко-сумка** покаже, що ви не тільки фанат Дімаша, але й стежите за актуальними світовими тенденціями, піклуючись про навколишнє середовище.

Ну і найголовніше: купуючи цей оригінальний лот, ви не тільки зробите приємне комусь із близьких. Ви візьмете участь у великій і важливій справі – зборі коштів на медичне обладнання, що рятує дитячі життя. На даний момент спільними зусиллями ми збираємо гроші на купівлю апарату «штучна нирка» для Центру дитячої токсикології «Охматдиту». Робити добро легко - приєднуйтесь!

 

Розмір світшоту L

Розмір сумки 35 х 40

Поточна ціна: 5300 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634