.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1093

Аукціон завершено
Вышитая икона «Святое семейство» от Алены Мальченко Вишита ікона "Святе сімейство" від Альони Мальченко

Вышитая икона «Святое семейство» от Алены Мальченко Вишита ікона "Святе сімейство" від Альони Мальченко

Вышитая икона «Святое семейство» от Алены Мальченко Вишита ікона "Святе сімейство" від Альони Мальченко
Вышитая икона «Святое семейство» от Алены Мальченко Вишита ікона "Святе сімейство" від Альони Мальченко

Альона Мальченко із Путивля Сумської області передала на аукціон «Інтер-дітям» найкращу роботу, створену за останні 10 років. Ікона стала для майстрині оберегом.

«Вишивати у нашій родині почала моя бабуся Мотря Григорівна. Раніше вишивали гладдю чи хрестиком. Нині цей вид рукоділля вдосконалено», – розповідає Альона. "Дуже приємно, коли мою працю оцінюють оточуючі. Мені дуже приємно, що моя найцінніша робота – ікона «Святе сімейство» – представлена ​​на аукціоні «Інтер-дітям». «Вишивати цю ікону я почала 8 років тому, коли переживала моменти свого особистого сімейного життя і благала Бога, щоб створити свою щасливу сім'ю. Через деякий час молитви мої були почуті. Я зустріла свого чоловіка, ми одружилися і в нас народилася найпрекрасніша на світі донька Софія. Ікона «Святе сімейство» була для мене оберегом. Коли я молилася, я просила про здоров'я, про достаток, про добробут моєї родини та про вирішення всіх суперечок, які були в нашій сім'ї. Ця ікона допомогла мені подолати життєві сімейні труднощі та знову вірити у краще. З усією душею хочу, щоб вишита мною ікона допомогла іншим людям, щоб вона була не просто картиною, а святим образом для кожного, хто над нею молитиметься, як я колись. Я буду задоволена, що моя найкраща ікона з колекції принесе користь людям», – розповідає Альона.

Для учасниці аукціону вишивання – дуже захоплююче та цікаве заняття. Воно дозволяє відволіктися від різних проблем. «Це хобі для більш посидючих, допомагає розслабитись, зняти напругу. Коли зосереджуєшся на малюнку, то думки фокусуються лише на роботі», – розповідає Альона. Вона дуже любить створювати подарунки для своїх коханих та близьких людей. Наприклад, вишиті картини та іменні ікони. У колекції майстра є багато вишитих робіт: це і просто вишивки за готовим контуром – ікони, картини на різну тематику, рушники до різних свят, вишиті сорочки чи картини-обереги. Гарні вишиті роботи допомагають прикрасити будь-який інтер'єр, зроблять дім більш затишним та унікальним.

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634