.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 2001

Аукціон завершено
Майстер-клас з вокалу від Володимира Гришка

Майстер-клас з вокалу від Володимира Гришка

Новий лот від давнього друга нашого аукціону Володимира Гришка. Якщо ви завжди мріяли про те, що колись зможете гарно заспівати - цей день настав. Відомо, що є кілька вправ для постановки співу, які обов’язково постійно тренувати. А хто може познайомити з ними краще, ніж всесвітньо відомий тенор Володимир Гришко?

На майстер-класі, крім іншого, ви дізнаєтесь секрети техніки володіння диханням та філірування звуку, познайомитеся з навичками виразного виконання, сценічної витримки та багато іншого.

Володимир Гришко готовий провести 10 майстер-класів для учасників нашого аукціону (ціна викупу лоту вказана за один майстер-клас). Тому не зволікайте, швидше робіть свою ставку!

Поточна ціна: 2100 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634