.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 2003

Аукціон завершено
Онлайн-урок вокалу від дуету «Анна-Марія»

Онлайн-урок вокалу від дуету «Анна-Марія»

Дует «Анна-Марія» - давній друг нашого аукціону. Один з лотів від співачок, що користується незмінною популярністю в учасників нашого аукціону - урок вокалу.

Анна і Марія не тільки навчать співу новачків, а й допоможуть удосконалити вокальні навички професійним артистам. Вони покажуть вам свої вправи для дихання, навчать розігрівати голос і поділяться секретом, як брати високі ноти. Всі разом ви зможете вирішити, який репертуар підходить саме вам, беручи до уваги тембр вашого голосу і ширину діапазону.

Цей лот стане прекрасним подарунком собі або комусь з близьких, які захоплюються співом. Ставайте його власником прямо зараз і допоможіть наблизити головну мету нашого аукціону - купівлю надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділення Інституту Амосова. Давайте рятувати дитячі життя разом!

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634