.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 2004

Аукціон завершено
Концертні туфельки від Анастасії Петрик

Концертні туфельки від Анастасії Петрик

Співачка, переможниця міжнародних дитячих конкурсів «Дитяче Євробачення 2012» (Амстердам) та «Дитяча Нова хвиля» Анастасія Петрик приєдналася до армії зірок, які передали лоти для нашого аукціону.

Знаменитий продюсер Ігор Крутой в одному з інтерв’ю назвав Настю ангелом, що спустився з небес, потім підкресливши як її чарівність, так і безперечний талант. Від поп-діви Ані Лорак Анастасія почула не менш приємний комплімент про те, що вона співає як одна з найбільших вокалісток в історії джазової музики, американська співачка Елла Фіцджеральд.

Для аукціону «Інтер – дітям» співачка передала особливий лот. Це туфельки*, в яких юна виконавиця пройшла перший тур Євробачення. Отже – вони вже заряджені на удачу! Чарівні черевички стануть оригінальним подарунком та талісманом для вашої дочки, племінниці чи хрещениці.

 

*Розмір 35-36

Поточна ціна: 3300 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634