.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 2010

Аукціон завершено
«Туфельки принцеси» від LOBODA

«Туфельки принцеси» від LOBODA

«Туфельки принцеси» від LOBODA
«Туфельки принцеси» від LOBODA

Неймовірний лот від улюбленої співачки! Ці туфлі* були куплені Світланою Лободою в одному з турів Америкою, для образу в запланованій фотосесії. Але LOBODA настільки любить жити внутрішніми відчуттями, що коли для зйомки були запропоновані інші деталі, було вирішено змінити взуття. А тепер ви зможете стати щасливим володарем лоту, який LOBODA придбала для себе у США та називає «туфельками принцеси». Будьте певні: ця яскрава деталь стане фантастичним доповненням до майбутньої фотосесії або доповнить ваш образ на гарячій вечірці!

Пам’ятайте: ставши власником цього лоту, ви також долучитесь до великої та важливої ​​справи допомоги дітям, адже всі зібрані на аукціоні кошти ми спрямовуємо на купівлю надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділення Інституту Амосова. Давайте рятувати дитячі життя разом!

 

*Розмір 39-40

Поточна ціна: 2500 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634