Аукціон — Лот № 984

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Футболка від Олега Винника

Футболка від Олега Винника

Футболка від Олега Винника
Футболка від Олега Винника

Чудовий подарунок для шанувальників творчості Олега Винника! Біла футболка з фірмовим знаком співака - його ініціалами*. Крім того, Олег залишив свій автограф на футболці спеціально для власника даного лоту.

Поспішайте викупити унікальний лот! Долучайтеся до важливої справи допомоги дітям - адже всі кошти ми спрямовуємо на придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова. Давайте рятувати дитячі життя разом!

*На аукціоні представлено дві футболки розмірів М і XXL.

Поточна ціна: 5100 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634