.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1048

Аукціон завершено
2 лонгсліви і снепбек з автографами від гурту «Время и Стекло»

2 лонгсліви і снепбек з автографами від гурту «Время и Стекло»

2 лонгсліви і снепбек з автографами від гурту «Время и Стекло»
2 лонгсліви і снепбек з автографами від гурту «Время и Стекло»

Неймовірний лот для любителів суперпопулярного гурту «Время и Стекло» і всіх, хто любить позитив, запальні танці та яскраві образи виконавців! 2 лонгсліви і снепбек* з автографами Олексія Завгороднього і Наді Дорофєєвої. Викупивши лот, Ви можете зробити прекрасний подарунок собі і одночасно комусь із близьких.

А ще Ви станете частиною великої і важливої справи допомоги дітям. Адже всі кошти, виручені на аукціоні, ми спрямовуємо на придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова. Приєднуйтесь до нашого аукціону! Давайте творити добро разом!

 

*Снепбек MOZGI: 59-62 см

Лонгслів Slick: розмір L

Лонгслів "Позитив": розмір L

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634