Аукціон — Лот № 1057

Аукціон завершено
Картина від Світлани Тарабарової

Картина від Світлани Тарабарової

Картина від Світлани Тарабарової
Картина від Світлани Тарабарової

Співачка Світлана Тарабарова передала для нашого аукціону унікальний лот. Це - не просто картина. Ось що говорить сама співачка: «Це - картина з історією. Для мене дуже важливо, щоб вона своєю енергетикою і далі допомагала новим власникам. Цю картину намалювала художниця, яка сама на той момент потребувала допомоги. І замість того, щоб скаржитися на життя, вона сама заробляла собі на операцію, малюючи артистів і співаків. Ці картини вона виставляла на аукціон. Природно, я купила цю картину. Зараз я передаю її для аукціону «Інтер - дітям» і вірю, що той, хто викупить її, допоможе дітям. Ми допоможемо їм разом!»

Картина заряджена на любов, пообіцяла нам Світлана. І дивлячись на картину, в цьому навіть не сумніваєшся - настільки вона сонячна і яскрава, як і сама Світлана. Ми впевнені, що картина з такою історією стане особливим подарунком собі або комусь із близьких. Але ще важливіше - викупивши даний лот, ви допоможете дітям. Адже всі кошти, зібрані на аукціоні, ми направляємо на придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова.

Давайте допоможемо дітям разом!

 

Розмір: 50 см Х 70 см

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634