Аукціон — Лот № 1060

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Картина Семена Кисельова «Коронація в соборі Нотр-Дам»

Картина Семена Кисельова «Коронація в соборі Нотр-Дам»

Семен Кисельов - молодий український художник. Він заснував власну арт-студію, на базі якої творить свої картини. Семена надихають класичні і екстраординарні зразки культурного і творчого доробку людської цивілізації.

Для нашого аукціону Семен передав один зі своїх творів. Важко повірити, що картина «Коронація в соборі Нотр-Дам» була створена в наші дні, настільки вона нагадує полотна великих художників минулого. Очевидно, Семен Кисельов надихався самим духом Франції, адже створювалося це полотно в старовинному особняку XVII століття, в самому серці вишуканого паризького району Сен-Жермен-де-Пре.

Картина виконана на полотні, має Сертифікат автентичності. Надається з потрібними елементами кріплення, не вимагає рами.

Картина зробить шляхетним будь-який інтер’єр, стане чудовим подарунком. А головною цінністю картини є те, що всі виручені за неї кошти підуть для допомоги дітям, на купівлю нового апарату для гемодіалізу в Центр дитячої токсикології «ОХМАТДИТ». Давайте допомагати дітям разом!

 

Розмір картини 72 см Х 43 см

Поточна ціна: 40000 грн.
Початкова ціна: 40000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634