Аукціон — Лот № 1076

Аукціон завершено
Брошка FLORA від Влада Ситника

Брошка FLORA від Влада Ситника

Ексклюзивний і незвичайний лот від співака Влада Ситника! Брошка FLORA виготовлена ​​в єдиному екземплярі зі справжньої квітки, покритої шаром срібла. Брошка ручної роботи створена за унікальною технологією. Прикраса упаковано в ексклюзивну скриньку з гнучкого дерева.

Ця унікальна брошка стане незабутнім новорічним подарунком не тільки собі, а й комусь із близьких. Її власниця завжди буде виділятися і привертати до себе погляди завдяки цій неповторній прикрасі.

Робіть вашу ставку прямо зараз і станьте частиною шляхетної справи допомоги дітям. Давайте разом рятувати дитячі життя!

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634