Аукціон — Лот № 1083

Аукціон завершено
Кулінарна книга «Готуємо разом» з автографами ведучих

Кулінарна книга «Готуємо разом» з автографами ведучих

У третьому томі кулінарної книги «Готуємо разом. Кухні народів світу», як і раніше, зібрані найкращі рецепти популярної програми «Готуємо разом», з якої мільйони українських глядачів вже котрий рік починають свій смачний недільний ранок.

Цього разу, крім гастрономічної подорожі планетою, читачі зможуть заглянути на вогник особисто до ведучого Андрія Доманського і шеф-кухаря Андрія Дромова. У третьому томі Андрії поділилися рецептами улюблених домашніх страв, які готують мама Дромова і сестра Доманського. Крім того, у книзі зібрані найкращі рецепти традиційних і домашніх страв з різних куточків світу.

Книга стане чудовим подарунком комусь із близьких, тим більше, що Андрій Доманський та Андрій Дромов залишили в ній свої автографи і теплі побажання новому власнику.

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634