.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1099

Аукціон завершено
Автомобільна прогулянка Києвом з Ольгою Сумською

Автомобільна прогулянка Києвом з Ольгою Сумською

Фантастичний лот від Ольги Сумської! Повірте, цей день стане для Вас незабутнім! Разом з акторкою у комфортному «Майбаху» Ви здійсните автопрогулянку столицею. Дорогою на Вас чекає цікаве спілкування з Ольгою, а ще Ви дізнаєтесь, які місця у Києві актриса вважає особливими та чому. Ну і звичайно, програмою дня передбачені зупинки: Ольга Сумська покаже Вам свої улюблені затишні кафе, вулички, будівлі…

Розкішне авто преміум-класу для реалізації лоту надала компанія "Еліт Таксі", ще один давній друг нашого аукціону.

Пам’ятайте про головну мету нашого аукціону – адже вона вже така близька! Викупивши цей лот, Ви не тільки зробите по-справжньому унікальний подарунок собі або рідним, але й допоможете дітям. Давайте це робити разом! Адже творити добро – легко!

Поточна ціна: 6000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634