.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 2002

Аукціон завершено
Майстер-клас з вокалу від Тетяни Піскарьової

Майстер-клас з вокалу від Тетяни Піскарьової

Співачка, Заслужена артистка України Тетяна Піскарьова пропонує провести індивідуальний майстер-клас з вокалу. Урок ви отримаєте від справжнього професіонала: співачка працювала вокальним тренером у найкращих телевізійних шоу країни, понад 10 років тому представила свою методику розвитку вокальної майстерності «Я і мій голос», а також паралельно з успішною сценічною кар’єрою займається викладацькою діяльністю.

Майстер-клас підходить всім, незалежно від рівня підготовки. На ньому Тетяна навчить вас отримувати гарний та яскравий звук, покаже, як правильно користуватися мікрофоном та не боятися. Будьте впевнені - після заняття ви знайдете впевненість у собі і без страху зможете демонструвати свої вокальні можливості на публіці.

Зробіть подарунок собі, своїй дитині або близькій людині. А ще – станьте частиною великої та важливої ​​справи допомоги дітям! Давайте творити добро разом!

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634