.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 2006

Аукціон завершено
Боксерські рукавиці з автографом Віталія Кличка

Боксерські рукавиці з автографом Віталія Кличка

Унікальний лот для справжніх поціновувачів професійного боксу! Легендарний боксер Віталій Кличко передав для нашого аукціону три пари* боксерських рукавичок з власним автографом!

Згадайте, скільки разів завдяки Віталію Кличку ми відчували безмірну гордість за Україну! Не дивно, адже Віталій Кличко внесений до Книги рекордів Гіннеса як єдиний чемпіон світу в суперважкій вазі, який виграв 26 поєдинків нокаутом. Його ім’я давно увійшло в історію світового спорту та нашої країни.

Якщо ви чи хтось з ваших близьких займаєтеся боксом, цей лот стане неймовірним подарунком! Пам’ятайте: викупивши лот, ви також допоможете наблизити головну мету нашого аукціону – придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділення Інституту Амосова. Творити добро – легко, переконайтеся самі!

 

*Є рукавиці червоного, білого та синього кольорів

Поточна ціна: 3100 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634