.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 2007

Аукціон завершено
Лялька-мотанка зі зйомок кліпу від співачки ТО-МА

Лялька-мотанка зі зйомок кліпу від співачки ТО-МА

Унікальний лот від української співачки ТО-МА. Нещодавно відбулася зйомка нової відео роботи співачки на сингл «Анатомія», учасниками якої стали відомі блогери, актори, ді-джеї, дизайнери та моделі. Для учасників нашого аукціону ТО-МА передала ляльку-мотанку, яка використовувалася під час зйомок кліпу.

«Це не просто лялька, а оберіг бажань, яка допомагає у їхньому здійсненні. І я хочу, щоб вона також допомогла виконати бажання свого нового власника», - каже ТО-МА.

Традиції створення ляльки-мотанки вже близько 5000 років, а сам обряд сакральний і колись був невід’ємним атрибутом українських сімей. За стародавніми повір’ями вважалося, що лялька-мотанка захищала від неприємностей та бід, а також була оберегом найзаповітніших бажань. Саме така лялька – прикраса на шию – була виготовлена ​​для зйомок кліпу на сингл «Анатомія», і вона може стати вашою прямо зараз! Не зволікайте, робіть свою ставку!

Пам’ятайте про головну мету нашого аукціону – допомогу дітям. Давайте разом здійснювати дитячі мрії!

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634