.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 2009

Аукціон завершено
Концертні сукні від дуету «Анна-Марія»

Концертні сукні від дуету «Анна-Марія»

Новий лот від дуету «Анна-Марія». Чудові, повітряні, елегантні концертні сукні від сестер. Одягнувши таку сукню, кожна дівчина миттєво відчує себе справжньою зіркою! Ви можете стати власницею будь-якого з них, хоча обидві сукні в комплекті створять оригінальний дует для сестер, мами та доньки або двох подружок. Сукні зроблять вас зіркою будь-якої вечірки!

Нагадуємо, що всі отримані на аукціоні кошти ми спрямовуємо на купівлю нового надкомпактного апарату УЗД для дитячого відділення реанімації Інституту Амосова. Зробити благодійний внесок можна і телефоном, надіславши SMS на номер 88-001. Вартість одного повідомлення – 20 грн. Давайте творити добро разом!

 

*Ціна лоту вказана за одну сукню

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634