Аукціон — Лот № 740

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Унікальна марка до фіналу Ліги чемпіонів-2018 з автографами Шевченка, Реброва і Ващука

Унікальна марка до фіналу Ліги чемпіонів-2018 з автографами Шевченка, Реброва і Ващука

20 травня 2018 року спеціально до фіналу Ліги чемпіонів-2018 в Україні була випущена нова марка. Для її гасіння були запрошені такі легенди українського футболу, як Владислав Ващук, Андрій Шевченко і Сергій Ребров, які і залишили свої автографи на цьому конверті з маркою. Цій лот стане цінним надбанням як для колекціонерів і любителів філателії, так і для всіх шанувальників футболу.

Церемонія спецгасіння була проведена в рамках благодійного матчу «Легенди футболу», в якому звичайні шанувальники футболу мали змогу вийти на поле зі своїми кумирами.

Благодійний матч «Легенди футболу» був організований з ініціативи відомого українського футболіста Владислава Ващука і за підтримки телеканалу «Інтер». Він пройшов в Києві на стадіоні «Місто спорту» в Гідропарку 20 травня 2018 року. На поле вийшли і зіграли дві команди, до складу яких увійшли відомі футболісти, ведучі телеканалу «Інтер» і звичайні телеглядачі. А всі кошти, зібрані в ході цього матчу були спрямовані на придбання медичного обладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока.

Матч завершився, однак будь-який бажаючий може приєднатися до команди людей, які допомагають дітям перемогти хворобу. На нашому сайті постійно з'являються нові унікальні лоти. Вже сьогодні ви можете стати щасливим володарем футбольного м'яча або футболки  з автографами "Легенд футболу".

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634