Аукціон — Лот № 838

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Спортивне тренування з рекордсменом Книги рекордів Гіннеса Микитою Власовим

Спортивне тренування з рекордсменом Книги рекордів Гіннеса Микитою Власовим

Ані дня без тренувань і жодного вихідного. Саме у такому шаленому ритмі цілий рік жив заслужений майстер спорту України, дворазовий чемпіон Європи і віце-чемпіон світу з кікбоксингу Микита Власов. У січні 2018 року спортсмен поставив для себе амбіційну мету – потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Микита заявив, що впродовж 365 днів щодня займатиметься спортом! І дотримався своїх слів. 

Спортивний марафон у рамках проекту «365 DAMN DAYS» допоміг йому встановити перший у світі рекорд – найдовший безперервний тренувальний період. 

Новий рекордсмен Микита Власов вирішив приєднатися до благодійного аукціону «Інтер-дітям». Хочете потренуватися разом з чемпіоном? У вас є така можливість. Микита Власов запрошує вас на своє тренування. На ваш вибір - понад 50 видів спорту. Рекордсмен з радістю познайомить вас з одним із них. Приєднуйтесь!

Поточна ціна: 1700 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634