Аукціон — Лот № 937

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Вовняний палантин з нової колекції Вікторії Гресь

Вовняний палантин з нової колекції Вікторії Гресь

11 вересня відомий український дизайнер Вікторія Гресь представила нову колекцію осінь-зима 2019-2020 "Денна красуня". Палантин з цієї колекції у завжди освіжаючому зеленому кольорі дизайнер передала для благодійного аукціону "Інтер - дітям".

У накидці з вовняної тканини є дві кишені. Дуже приємно, що на такому якісному одязі стоїть лейбл: "Зроблено в Україні".

Нова колекція Вікторії навіяна образом французької актриси Катрін Деньов. До колекції увійшли стилізовані під моду 60-70-х років дамські костюми, пальто, брюки та сукні.

"Відверто кажучи, нашому поколінню - людям 35+, жінкам, які розуміють, що таке стиль і якість життя, не до вподоби в сучасному українському фешн просторі тренд несмаку. Для мене настав час повернутися до золотих стандартів та до вічної класики, яку я хочу показати через призму сучасності. Образ Катрін Деньов - "ікони стилю" на всі часи, якнайкраще підходить під цю концепцію", - розповіла дизайнер.

Поточна ціна: 8500 грн.
Початкова ціна: 8500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634