Аукціон — Лот № 951

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Комплект книжок для мами і доньки від Олі Фреймут

Комплект книжок для мами і доньки від Олі Фреймут

У багатьох дизайнерів є спеціальні пропозиції для мами і доньки - Family look. По суті, це один з варіантів спільного дозвілля: можна разом піти в магазин, щоб вибрати однакове вбрання, або вдома влаштувати примірку і знайти схожі образи в гардеробі одна одної. А як вам варіант літературного «family look» для мами і доньки? Дві книги з автографами від Олі Фреймут - збірник прози «Про любов» і казка «Кажан Жан». Ці книги об'єднує не тільки авторський стиль, а й особлива теплота, що виявляється в кожній літері і на кожній сторінці.

Казка «Кажан Жан» - прекрасний варіант для спільного читання, після якого можна проговорити і розвіяти дитячі страхи.

«Історія про Кажана Жана – мій дебют у літературі для дітей. Цю книжку я написала зненацька, – розповідає Оля. – Моя похресниця Габріель попросила розповісти їй казку про кажана. Я здивувалася, бо завжди побоювалась цих літаючих чорненят. Але коли вимовила перше речення, то одразу зрозуміла, що Хтось Невидимий диктує мені історію. Писала з донечкою Дунечкою під серцем. Тому ця казкова історія вагітна вибриками».

Збірник прози «Про любов» більшою мірою - для мами, проте підростаюча донечка, мабуть, теж захоче заглянути всередину. А всередині книги - пейзажна драма від Ольги Кобилянської, різдвяний дух від Лесі Українки, особливості жіночої психіки, проаналізовані Фаїною Раневською, вперше перекладені українською мовою твори Оскара Уайльда і Кейт Шопен, ну і, звичайно ж, есе самої Олі Фреймут. Якщо п'ятничний вечір починається з книги «Про любов», всі вихідні минуть цікаво і з посмішкою.

На нашому сайті представлені ще два лоти від Ольги Фреймут: комплект ексклюзивних дитячих книг та майстер-клас з етикету.

*Книги випущені українською мовою. Лімітована серія. Рекомендований вік - від 0 і до безкінечності. Ілюстрації в книзі «Кажан Жан» - Кость Лавро. Видавництво Snowdrop.

*Книги будуть відправлені власникові лота «Новою поштою», тому при заповненні форми на сайті аукціону необхідно вказати номер відділення та ПІБ, моб. телефон одержувача. А також ім'я - для особистого автографа Олі Фреймут.

Поточна ціна: 1500 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634