Аукціон — Лот № 972

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
М’яч з автографами гравців збірної України з футболу

М’яч з автографами гравців збірної України з футболу

Унікальний лот для справжніх любителів футболу!

Гравці збірної України з футболу передали на наш аукціон м'яч зі своїми автографами. Ставши власником лота, Ви отримаєте м'яч з автографами майже всіх гравців збірної! Якщо Ви або хтось із Ваших близьких вболіває за збірну України, цей лот стане неймовірним подарунком!

А головне: Ви допоможете головній меті нашого аукціону - порятунку дитячих життів! Адже всі виручені кошти ми спрямовуємо на купівлю нового апарату для гемодіалізу в Центр дитячої токсикології «ОХМАТДИТ». Робіть ставку прямо зараз! Разом ми можемо рятувати дитячі життя!

Поточна ціна: 7500 грн.
Початкова ціна: 7500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634