Аукціон — Лот № 1086

Аукціон завершено
Картина художника Федора Романова

Картина художника Федора Романова

Картина від унікального художника Федора Романова, який пише полотна, тримаючи пензлик в зубах, була створена менш ніж за годину в студії програми «Стосується кожного».

Федору 31 рік. Він пише в основному натюрморти і пейзажі. Художник з народження хворіє на артрогрипоз: у нього атрофовані руки і ноги, тому пензлик він тримає зубами. І це лише одне з багатьох випробувань, які випали на долю Федора: батьки залишили його в пологовому будинку, а в 14 років хлопцю поставили діагноз «лейкоз». Але він не здався: успішно пройшов лікування, отримав освіту за спеціальністю «дизайнер» і створив сім'ю. Заради дочки Кіри Федір з дружиною в 2014 році переїхали з Луганська в Чернігівську область. Благодійники придбали їм в селі житло, а сусіди допомогли з ремонтом. Незважаючи на всі труднощі, Федір ніколи не скаржиться на життя: по селу пересувається в інвалідному візку, а забезпечує сім'ю - малюючи полотна.

Картина написана олією.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634