.
Витрачено на медичне обладнання - 6 707 582 грн.

Аукціон — Лот № 1096

Аукціон завершено
Кулінарна книга «Готуємо разом» з іменним побажанням ведучих

Кулінарна книга «Готуємо разом» з іменним побажанням ведучих

Новий лот від улюбленого кулінарного шоу та його ведучих! Будь-яка з трьох книг серії «Готуємо разом» з іменним привітанням Андрія Доманського та Андрія Дромова! Ця книга стане чудовим подарунком на Новий Рік, День народження чи інше свято!

Погодьтеся: кухня – справжнє серце дому. І що може бути краще, ніж приготувати для рідних та коханих цікаві страви за рецептами шоу, з яким мільйони українських глядачів уже котрий рік розпочинають свій смачний недільний ранок?

А ще книга стане чудовим подарунком. Просто уявіть захоплення мами або іншої близької людини, яка отримала книгу рецептів з іменним теплим побажанням від її авторів!

«Готуємо разом» - це збірки рецептів, які під силу всім, навіть новачкам. «Готуємо разом» – це доступні інгредієнти, простота у приготуванні, покрокові інструкції.

Перша частина складається з улюблених рецептів ведучих та глядачів. Андрій Дромов ділиться з читачами секретами того, як з простої страви зробити ресторанний шедевр.

«Найкращі страви країни» - просто знахідка на кожній кухні! В арсеналі господині завжди є страви, які вона зобов’язана вміти готувати. Борщ, вареники, голубці, домашній курячий бульйон, сирники або маковий рулет завжди присутні на кухонному столі. Іноді хочеться зробити їх трохи кращими або просто додати родзинку, яка може повністю змінити смак улюбленої страви.

Ну а книга «Кухні народів світу» познайомить із особливостями кулінарії різних країн. Тут по-новому розкриваються знайомі нам італійська лазанья, американський гамбургер, австрійський штрудель або різдвяний англійський пудинг. Рецепти складені так, щоб при використанні вітчизняних продуктів можна було досягти максимально автентичного смаку національної страви.

 

Ви можете придбати будь-яку з трьох книг або весь комплект. Вказана вартість лоту – ціна однієї книги.

Після викупу лоту та підтвердження оплати з вами звяжеться менеджер фонду «Інтер - дітям» для уточнення адреси відправки підписаного лота.

Лот буде відправлено «Новою поштою», за рахунок одержувача.

Кількість лотів обмежена.

Поточна ціна: 1700 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634