Аукціон — Лот № 887

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Сувенір від народної артистки України Ірини Білик

Сувенір від народної артистки України Ірини Білик

Ірина Білик передала на благодійний аукціон «Інтер-дітям» незвичайний лот. Легенда українського шоу-бізнесу вирішила поділитися із глядачами «Інтера» символом домашнього затишку – двома статуетками, які їй привіз з Японії друг. Сувеніри наповнені творчою енергетикою артистки. Адже вони зберігали затишок в оселі співачки більше 15 років!

«Це символ домашнього затишку. Одна статуетка - у чоловічому вбранні, друга - у жіночій сукні. Друг привіз їх мені із Японії років 15 назад. Вони дуже символічні: завжди поруч із жінкою має бути чоловік. У будинку у людини, яка придбає цей лот, завжди пануватимуть любов і затишок», - говорить Ірина Білик.

 

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634