Аукціон — Лот № 965

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Боксерські рукавиці від Дениса Берінчика

Боксерські рукавиці від Дениса Берінчика

Унікальний лот для справжніх поціновувачів професійного боксу! Денис Берінчик у бою проти мексиканського боксера Патрісіо Лопеса Морено захистив титул чемпіона WBO International у легкій вазі. Денис Берінчик виставив на наш аукціон боксерські рукавиці з автографом. Український боксер провів 12 зустрічей на професійному ринзі, а у семи переміг нокаутом.

Якщо Ви або хтось з Ваших рідних є шанувальником Дениса, то цей лот може стати неймовірним подарунком!

Поточна ціна: 3100 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634